Wiele staj na południe

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wiele staj na południe

Wyrusz wraz z nami niezwykłą, ponadwymiarową, i pozaczasową podróż!


    Wprowadzenie

    avatar
    Poeta
    Admin


    Liczba postów : 5
    Join date : 07/01/2020

    Wprowadzenie Empty Wprowadzenie

    Pisanie by Poeta Czw Sty 09, 2020 3:55 pm

    Witajcie na forum Wiele Staj Na Południe! Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawą fabułę i życzliwą administrację, która z pewnością chętnie pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości. Na początek jednak wyjaśnijmy kilka podstawowych kwestii tyczących się naszego forum.


    1. Co to jest w ogóle pbf? Dokąd ja trafiłem?
      Pbf, z angielskiego play by forum, to fora internetowe, na których wcielamy się w utworzone przez siebie postaci i odbywamy sesje z postaciami innych graczy. Tym właśnie jest Wiele Staj Na Południe - istnieje tu możliwość gry ciekawymi postaciami należącymi do przeróżnych ras.

    2. Co to jest kp?
      Kp to Karta Postaci - bilet na fabułę. Każda postać obowiązlowo taką kartę musi posiadać. Zapisane są w niej wszelkie ważne dane o naszej postaci: szablon i szerszy przewodnik po kp można znaleźć w odpowiednim dziale.

    3. Czym są eventy?
      Eventy to większe wydarzenia odbywające się co jakiś czas na fabule pod nadzorem Mistrzów Gry - udział w nich jest dobrowolny, często wiąże się z korzyściami (bądź nieprzyjemnościami) dla postaci.

    4. W jakim świecie żyją nasze postaci?
      Wszystko zależy od decyzji gracza: postać może zamieszkiwać dowolny ze światów i należeć do dowolnej rasy. Więcej informacji o rasach i realiach można znaleźć w odpowiednich tematach.

    5. Coś nadal jest niejasne. Gdzie mam szukać pomocy?
      W pierwszej kolejności: należy zwrócić się z problemem do administracji, która z pewnością wyjaśni wątpliwości - w drugiej warto zwrócić się do graczy. Należy pamiętać, że administratorzy też są ludźmi i nie zawsze mają czas, by odpowiedzieć od razu pytającym o coś graczom!

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 11:58 am